Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
            
ПродукціяКотли: газові → Котли газові IMMERGAS ALPHA
ІнформаціяЗображення Модель Характеристика Артикул

Традиційні котли

  ALPHA
CM 24 TN
CМ 24 TF
Газовий настінний котел
з двома роздільними теплообмінниками,
для опалення і ГВП.
TN - відкрита камера згорання;
TF - закрита камера згорання.
Потужність 24 кВт
 
Завантажити брошуру
Переглянути відео

  ALPHA
CB 24 TN
CB 24 TF
Газовий настінний котел
з бітермічним теплообмінником,
для опалення і ГВП.
TN - відкрита камера згорання;
TF - закрита камера згорання.
Потужність 24 кВт
 
Завантажити брошуру
Переглянути відео

       
Семінари
Технічна документація
Запчастини до котлів
Прайс-листи
Каталоги
Корисні поради
Монтаж обладнання
Новини
Цікаве з життя

 
Компанія Alpha Heating Innovation успішно працює на ринку теплотехнічного обладнання Великобританії вже 40 років. З моменту її заснування в 1969 р. і по сьогоднішній день, розроблено та вироблено близько 500 різних моделей опалювальних котлів, з яких - кожна вважається високоякісною шедевром в конструюванні опалювальних приладів. На даний момент, компанія повністю забезпечила всіх своїх клієнтів повної турботою, про що свідчить сервісна мережа по території всієї Великобританії, налагоджені процеси технічної консультації та постійна модернізація виробничих потужностей на благо якісного конструювання опалювальних котлів.
Протягом цього часу компанія заслужено отримала репутацію виробника котлів найкращої якості збірки і безвідмовності в роботі устаткування. Як результат, котли Alpha ™ по праву вважаються одними з найнадійніших і високоефективних на сьогоднішній день у Великобританії.
Репутація Alpha - це якість продукції та високий рівень сервісу. Компанія Alpha Heating Innovation відома тим, наскільки тісно працює з клієнтом і завжди прагне зробити все можливе, щоб допомогти покупцеві задовольнити його потреби в опаленні. Сьогодні, коли конкуруючі виробники намагаються економити, шукати компроміси між якістю і ціною, щоб залишатися конкурентоспроможними, для компанії Alpha Heating Innovation якість традиційно залишається основною цінністю. Компанія робить орієнтири на високу якість товару, а не на масовість виробництва, намагаючись створити кожен котел унікальним для її покупців.
Будучи частиною Immergas Group, провідного виробника комбінованих котлів в Італії, компанія Alpha може розраховувати на підтримку і досвід одного з найбільших гравців Європейського ринку теплотехнічного обладнання.
Все виробництво відповідає необхідним функціям системи якості та сертифіковано згідно стандартів ISO 9001:2000. Тому, при виробництві газових котлів використовуються тільки високоякісні компоненти і кожен котел ретельно тестується перед тим, як він піде до клієнта. Найкращим доказом репутації та якості котлів є безвідмовність в роботі на протязі десятиліття.

Слідкуй за нами в соцмережах:    
У нас можна купити: Котли: газові, Котли: твердопаливні, Котли: електричні, Колонки: газові, Бойлера: електричні, газові, непрямого нагріву, Сонячні колектори: плоскі, трубчасті, Ємкості: акумулюючі, Баки: розширювальні, Насоси: циркуляційні, глибинні, дренажні, поверхневі, фекальні, Батареї: алюмній, біметал, сталь, електрика, Рушникосушки: сталеві, нержавіючі, Запірна арматура: крани шарові, фітінги, колектори, шланги, Поліпропелен: HI-TECH-PPR, PE-AL-PEX-a, Мідь: труба, фітінги, Змішувачі: для ванн, умивальників, біде, душових, Очищення води: фільтри, таблетована сіль, Ізоляція: трубна ізоляція, поліізол з фольгою, плівка фольга, мінвата, Ущільнюючі матеріали: Unipak, Profactor, Автоматика управління: програматори, Стабілізатори, Лічильники: газові, водяні, Каналізація: зовнішня, внутрішня, Поліетилен, Електроінструмент, Кондиціонери: побутові, промислові, Каміни: закриті, відкриті, Ящики колекторні: зовнішні, внутрішні, Конвектори газові, Теплові насоси: повітря, земля, вода
teplocentr.com.ua © 2011-2018
розробка сайту: vlasne.info .